Sıkça Sorulan Sorular

Vaooow Hazzın oyunu hakkında daha detaylı bilgileri sık sorulan sorulardan bulabilirsiniz. Bulamadığınız soruların cevaplarını iletişim kanalları ile bize ulaşabilirsiniz.

VAOOOW HAZZIN OYUNU, çiftlere özel geliştirilmiş, cinsel danışman tarafından hazırlanıp tasarlanmış, kadın ve erkeğin ne istediklerini birbirlerine öğreten, sadece cinsel birleşmede değil, birlikte atılan her adımda hazzın olduğunu hatırlatan, güzel sevişme sanatının kutu oyunudur.
Rutinden sıkılmış çiftlerin hem hayatlarında hem de cinselliklerinde renklilik yaşamalarına katkı sağlar Yeni evlenen cinsellik deneyimleyen çiftler için eğitici ve öğretici bir oyundur Kısa süren cinsellikten sıkılan çiftler için keyifli bir alternatiftir Kendini ve partnerini keşfetmek isteyen çiftler için rehber niteliğindedir. Hem eğlence, hem romantizm hem erotizm bir arada karışım için harika bir seçimdir.
1. Oyun VAOOOW Hazzın Oyunu’dur. Zar atılır. Küçük atan başlar. Zarı atan kişi harita da sayı kadar ilerler. Bir resme gelir. Kartların arasından ilgili resmi bulur ve talimatı yerine getirir. Zar atmayan kişi, partneri talimatı yerine getirme konusunda onda “VAOOOW” hissini yaşatana kadar zile basmaz. Oyunun süresini her seferinde zar atmayan partner belirler. Zar atan partner talimatı en keyifli şekilde yerine getirerek partnerini ikna etmesi gerekmektedir. Oyun süresini siz belirlersiniz. BOOM resmine gelene kadar cinsel birleşme yasağı vardır. BOOM resmini geçtikten sonra 2. oyun olan BOOM oyununa geçebilirsiniz. Sonrasında oyun yine bitmedi. 1. oyun olan VAOOOW hazzın oyununun son 2 basamağını da yerine getirmeyi unutmayın.
+18 yaş için uygundur.
VAOOOW HAZZIN OYUNU 2 kişilik bir YETİŞKİN OYUNUDUR.
Hazzın tadını alırsınız ve ilişkinizde bu hazzı kullanabilmenin mutlululuğunu keşfedersiniz.